Загальноосвітні навчальні заклади

м.ОДЕСА (ПРИМОРСЬКИЙ РАЙОН)

Одеський ліцей “Приморський”
Одеський юридичний ліцей
Одеська Маріїнська гімназія
Одеська гімназія №1 ім. А.П. Бистріної
Одеський навчально-виховний комплекс „Гімназія №2 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови”
Одеська спеціалізована школа №10 І – ІІІ ступенів імені льотчиків-космонавтів Г.Т. Добровольського та Г.С. Шоніна
Одеська спеціалізована школа №21 І – ІІІ ступенів спортивного напряму
Одеська спеціалізована школа № 35 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови
Одеська спеціалізована школа № 50 І- ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов
Одеська спеціалізована школа № 59 І-ІІІ ступенів олімпійського резерву
Одеський навчально-виховний комплекс №90 ім. О.С.Пушкіна “Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”
Одеська спеціалізована школа № 117 І-ІІІ ступенів
Одеська спеціалізована школа №119 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови
Одеська загальноосвітня спеціалізована школа І – ІІІ ступенів №121 з поглибленим вивченням ряду іноземних мов
Одеська загальноосвітня школа № 26 І – ІІІ ступенів
Одеська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів «Освітні ресурси та технологічний тренінг» №94 з поглибленим вивченням івриту та інформатики
Одеська загальноосвітня школа № 16 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 37 І – ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 38 І – ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 43 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 47 І - ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 52 І -ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 56 І -ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 57 І -ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу О.М. Орлікова
Одеська загальноосвітня школа № 58 І -ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 62 І -ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 68 І -ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 77 І -ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 79 І -ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 101 І - ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 105 І - ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 107 І - ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 118 І - ІІІ ступенів
Одеський навчально-виховний комплекс „Спеціалізована школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 300”

м.ОДЕСА (КИЇВСЬКИЙ РАЙОН)

Одеський економічний ліцей
Одеська загальноосвітня школа № 27 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 28 І-ІІІ ступенів
Одеська гімназія №9
Одеська загальноосвітня школа № 33 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 51 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 55 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 63 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 65 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 72 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 78 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 80 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 81 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 82 І-ІІІ ступенів
Одеський навчально-виховний комплекс „Гармонія” „Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – гімназія № 6”
Одеський навчально-виховний комплекс № 84 „Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”
Одеська загальноосвітня школа № 85 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 106 І-ІІІ ступенів
Одеський навчально-виховний комплекс №263 ”Спеціалізована школа І ступеня, загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови

м.ОДЕСА (МАЛИНОВСЬКИЙ РАЙОН)

Одеська загальноосвітня школа № 1 І-ІІІ ступенів
Одеська гімназія № 4
Одеська загальноосвітня школа № 8 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 18 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 19 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 20 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 25 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 31 І-ІІІ ступенів
Одеська спеціалізована школа № 32 І- ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 45 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 46 І-ІІІ ступенів з професійним навчанням
Одеський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №53 – ліцей”
Одеська загальноосвітня школа № 60 І-ІІІ ступенів
Одеська спеціалізована школа №69 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови
Одеська загальноосвітня школа № 100 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 103 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа №110 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа №120 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа №130 І-ІІІ ступенів
Одеський навчально-виховний комплекс „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 – гімназія”
Одеська гімназія № 5
Одеська гімназія № 8
Одеська спеціалізована школа І ступеня № 53 з поглибленим вивченням англійської мови
Одеська спеціалізована школа №54 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови № 54
Одеська загальноосвітня спеціалізована школа № 64 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови
Одеська загальноосвітня школа №95 І ступеня
Одеська спеціалізована школа І ступеня № 96 з поглибленим вивченням англійської мови
Одеська спеціалізована школа №99 І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови

м.ОДЕСА (СУВОРОВСЬКИЙ РАЙОН)

Одеська загальноосвітня школа № 5 І-ІІІ ступенів
Одеський навчально-виховний комплекс „Гімназія № 7 – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови”
Одеська загальноосвітня школа № 11 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 12 І-ІІІ ступенів
Одеський навчально-виховний комплекс № 13 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія”
Одеська загальноосвітня школа № 14 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 15 І-ІІІ ступенів
Одеська спеціалізована школа № 17 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови
Одеська загальноосвітня школа № 22 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 23 І-ІІІ ступенів
Одеський навчально-виховний комплекс „Морський ліцей – загальноосвітня школа № 24 І -ІІІ ступенів”
Одеська загальноосвітня школа № 30 І-ІІІ ступенів
Одеська спеціалізована школа № 40 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 41 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 44 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 48 І-ІІІ ступенів
Одеський навчально-виховний комплекс №49 „Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів”
Одеська загальноосвітня школа № 61 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 66 І-ІІІ ступенів
Одеський навчально-виховний комплекс №67 „Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – економічний ліцей”
Одеська загальноосвітня школа № 71 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 73 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 76 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 92 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 113 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 125 І-ІІІ ступенів
Одеська загальноосвітня школа № 127 І-ІІ ступенів

 

Ананьївський район

Долинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Ананьївського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 6 м. Ананьїв Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Романівка Ананьївського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 с. Долинське Ананьївського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Кохівка Ананьївського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Байтали Ананьївського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 с. Жеребкове Ананьївського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 с. Жеребкове Ананьївського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 с. Гандрабури Ананьївського раону Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Шелехове Ананьївського району Одеської області
Коханівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ананьївської районної ради Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" №1 м. Ананьїв
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" м. Ананьїв
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" №2 с. Гандрабури Ананьївського району Одеської області
Новогеоргіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ананьївської районної ради Одеської області
Новоолександрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів -  дошкільний навчальний заклад" Ананьївського району Одеської області
Новоселівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ананьївського району Одеської області
Точилівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ананьївської районної ради Одеської області
Шимківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-IIступенів - дошкільний навчальний заклад" Ананьївського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" №3 м. Ананьїв ІІ дільниця Одеська область
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад №5" м. Ананьїв ІІІ-дільниця Одеська область
Ананьївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" №7 Одеської області

Арцизький район

Павлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області
Арцизька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3 м. Арциз Одеської області
Арцизька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Арцизької районної ради Одеської області
Василівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Арцизького району Одеської області
Вишняківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Арцизької районної ради Одеської області
Вознесенський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Арцизької районної ради Одеської області
Главанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизького району Одеської області
Деленська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районої ради Одеської області
Задунаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Нова Іванівка Арцизького району Одеської области
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Садове Арцизького району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Веселий Кут Арцизького району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Теплиця
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Холмське Арцизького району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Виноградівка Арцизького району Одеської області
Мирнопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області 
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Надеждівка Арцизького району Одеської області
Навчально-виховний комплес "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" с. Роща Арцизького району Одеської області
Навчально-виховний комплес  "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с. Долинівка Арцизького району Одеської області
Арцизький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 - ліцей" Арцизької районної ради Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с. Плоцьк Арцизького району Одеської області
Новокапланська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області
Новоселівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Арцизької районної ради Одеської області
Острівненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Прямобалка Арцизького району Одеської області
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Арцизької районної ради Одеської області
Арцизький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - гімназія" м. Арциз Одеської області

Балтський район

Навчально-виховний комплекс "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №1 ім. О.Гончара - ліцей"  м. Балта Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 - гімназія" м. Балта Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Балтська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - колегіум" м. Балта Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Тамари Павлівни Боднар  с. Бендзари Балтського району Одеської області
Березівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балтської районної ради Одеської області
Комунальний заклад навчально-виховний комплекс "Білинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтської районної ради Одеської області
Гольмянська Загальноосвітня Школа І-ІІІ ступенів Балтської Районної Ради Одеської області
Комунальний заклад "Немирівська загальноосвітня школа I-III ступенів" Балтського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Пасицели Балтського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Переймська загальноосвітня школа І-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтського району Одеської області
Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балтської районної ради Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Пужайківська загалоноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтської районної ради Одеської області
Саражинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Балтської районної ради Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Чернеченська загальноосвітня школа - дошкільний навчальний заклад" Балтського району Одеської області
Борсуківська загальноосвітня школа Балтської районної ради Одеської області
Коритненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  Балтської районної ради Одеської області
Козачанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів  Балтської районної ради Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Плосківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтського району Одеської області
Оленівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів відділу освіти Балтської райдержадміністрації Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Сінненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтського району Одеської області
Ухожанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Балтської районної ради Одеськї області
Кармалюківська загальноосвітня школа І ступеня Балтської районної ради Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Лісничівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Балтської районної ради Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Пасатська загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад"  Балтського району Одеської області
Комунальний заклад "Піщанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Балтського району Одеської області
Комунальний заклад "Балтська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №1" Одеської області
Комунальний заклад "Балтська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів  №2" Одеської області

Березівський район

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м. Березівка Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Березівка Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м. Березівка Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт. Раухівка Березівського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І ступеня - дошкільний навчальний заклад" м. Березівка Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Виноградне Березівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Демидове Березівського району Одеської області
Заводівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березівської районної ради Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Мариново Березівського району Одеської області
Розквітівська загальноосвітня школа Березівської районної ради Одеської області
Ряснопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березівської районної ради Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Ставкове Березівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Червоноармійське Березівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Анатолівки Березівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Златоустово Березівського району Одеської області
Гуляївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Березівської районної ради Одеської області
Петрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Березівського району Одеської області
Кудрявський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березівського району Одеської області
Вікторівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Березівського району Одеської області
Михайло-Олександрівська загальноосвітня школа I-II ступенів Березівського району Одеської області
Новоселівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Березівського району Одеської області
Балайчуцька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Березівського району Одеської області
Чижевська неповна середня школа І-ІІ ступенів Березівського району Одеської області
Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів с. Червоноволодимирівка Березівського району Одеської області
Загальноосвітня середня школа І-ІІ ступенів с. Чорногірка  Березівського району Одеської області
Шевченківська загальноосвітня школа I-II ступенів  Березівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Семихатки  Березівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Яснопілля  Березівського району Одеської області

Білгород-Дністровський район

Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Одеської області
Білгород-Дністровська вечірня (змінна) школа Одеської області
Білгород-Дністровський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа ІІ ступеня - ліцей" Одеської області
Затоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 м. Білгорода-Дністровського Одеської області
Сергіївська загальноосвітня школа I-III ступенів №8 м. Білгорода-Дністровського Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м. Білгорода-Дністровського Одеської області
Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Одеської області
Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Одеської області
Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Одеської області
Білгород-Дністровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Одеської області
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія" м. Білгорода-Дністровського Одеської області
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І ступеня ім. Сільвії Олександрівни Морозової" м. Білгорода-Дністровського Одеської області
Адамівська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області
Андріївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Бикізький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Білгород-Дністровського району Одеської області
Долинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області
Бритівська загальноосвіня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровської районної ради Одеської області
Великомар'янівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Білгород-Дністровського району Одеської області
Вигінська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Білгород-Дністровської районної ради Одеської області
Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Білгород-Дністровської районної ради Одеської області
Випаснянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білгород-Дністровської районної ради Одеської області
Біленьківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Карналіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області
Козацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Краснокосянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Крутоярівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Курортненська загальноосвітня школа І ступеня Білгород-Дністровського району Одеської області
Маразліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Миколаївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - міжшкільний навчально-виробничий комбінат" Білгород-Дністровського району Одеської області
Молозька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Монашський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Білгород-Дністровського району Одеської області
Новоцаричанський загальноосвітній навчальний заклад I-II ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Олексіївська загальноосвітня освітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Підгорненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Приморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів вдіілу освіти, молоді та спорту Білгород-Дністровської рда Одеської області
Білгород-Дністровський районний ліцей Одеської області
Салганська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білгород-Дністровської рда Одеської області
Семенівська загальноосвітня школа І-ІІ ступеня Білгород-Дністровської районної ради Одеської області
Софіївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Старокозацький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Білгород-Дністровського району Одеської області
Староцаричанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Удобненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Черкеська загальноосвітня школа I-II ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Чистоводненська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, відділ освіти і науки Білгород-Дністровської рда Одеської області
Шабська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Білгород-Дністровського району Одеської області
Шабський начально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Білгород-Дністровського району Одеської області
Руськоіванівська загальноосвітня школа I-III ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Петрівська загальноосвітня школа I-II ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Розкішнянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області
Широківська загальноосвітня школа І -ІІІ ступенів Білгород-Дністровського району Одеської області

Біляївський район

Іллінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Августівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Біляївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Управляння освіти Бляївської рда Одеської області
Біляївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Біляївського району Одеської області
Березанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Великобалківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Великодальницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Великодальницький навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" Біляївського району Одеської області
Вигодянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Граденицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Граденицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївської районної ради Одеської області
Дачненська загальноосвітня школа I-III ступенів №1 Біляївського району Одеської області
Дачненський навчально-виховний комплекс "Школа - гімназія" Біляївського району Одеської області
Кагарлицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Кам'янська загальноосвітня школа І-ІІІступенів Біляївського району Одеської області
Міжлиманьська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Майорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Маринівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Маяківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Нерубайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №2 Біляївського району Одеської області
Нерубайський навчально-виховний комплекс "школа-гімназія" Біляївського району Одеської області
Паліївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Вигодянської сільської ради Біляївського району Одеської області
Петрівська загальноосвітня школа I-III ступенів Біляївського району Одеської області
Секретарівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Троїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Усатівський навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія" ім. П.Д. Вернидуба Біляївського району Одеської області
Хлібодарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеів Біляївського району Одеської області
Холоднобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Червонорозселенська загальноосвітня школа І ступеня Біляївського району Одеської області
Широкобалківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Біляївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3  Біляївського району Одеської області
Яськівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Біляївського району Одеської області
Яськівська загально освітня школа І-ІІІ ступенів №1 Біляївського району Одеської області

Болградський район

Городненська загальноосвітня школа I-III ступенів Болградського району Одеської області
Баннівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області
Болградська вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області
Болградська загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Болградської районної ради Одеської області
Болградський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Болградської районної ради Одеської області
Василівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області
Виноградівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області
Виноградненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області
Владиченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградського району Одеської області
Голицький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дитячий навчальний заклад" Болградської районної ради Одеської області 
Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.С.Курогло Болградської районної ради Одеської області
Залізничненська загальноосвітня школа I-III ступенів Болградської районної ради Одеської області
Калчевська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області
Криничненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградського району Одеської області
Новотроянівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей - дошкільний навчальний заклад" Болградської районної ради Одеської області
Оксамитненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. І.І.Булгарова Болградської районної ради Одеської області
Олександрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Болградської районної ради Одеської області
Оріхівська загальноосвітня школа I-III ступенів Болградської районної ради Одеської області
Табаківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Болградської районної ради Одеської області
Червоноармійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. академіка Олександра Теодорова-Балана Болградської районної ради Одеської області
Червоноармійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - ліцей" Болградської районної ради Одеської області
Жовтнева загальноосвітня школа I-III ступенів Болградської районної ради Одеської області
Болградська загальноосвітня школа I-III ступенів №2 Болградської районної ради Одеськой області

Великомихайлівський район

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Великокомарівка Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Кірове Великовимайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Новоолександрівка Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Петрівське Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів смт. Цебрикове Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 смт. Велика Михайлівка Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І ступеня с. Великозименове Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт. Цебрикове Великомихайлівський район Одеська область
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" смт. Велика Михайлівка Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Великоплоске Великомихайлівського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок " с. Великоплоске Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Гребеники Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Мигаї Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Новоборисівка Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Новопетрівка Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Новосавицьке Великомихайлівського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" с. Новоселівка Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Першотравневе Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Полезне Великомихайлівського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" с. Слов'яносербка Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Соше-Острівське Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа I-II ступенів с. Стоянове Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа I-III ступенів с.Тростянець Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Цибулівка Великомихайлівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Чапаєе Великомихайлівського району Одеської області

Іванівський район

Іванівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Б.Ф.Дерев'янка Іванівської районної ради Одеської області
Білчанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. О.Одарія - дитячий садок" Іванівської районної ради Одеської області
Баранівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області
Благоєвська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області
Богунівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Іванівської районної ради Одеської області
Бузинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області
Гудевичівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області
Джугастрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Іванівської районної ради Одеської області
Калинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іваніської районної ради Одеської області
Коноплянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області
Михайлопільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області
Павлинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Іванівської районної ради Одеської області
Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Іванівської районної ради Одеської області
Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Іванівської районної ради Одеської області
Радісненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області
Северинівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Іванівської районної ради Одеської області
Червонознам'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іванівської районної ради Одеської області

Ізмаїльський район

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №9 м. Ізмаїл Одеської області
Комунальний заклад "Ізмаїльська спеціалізована школа-ітернат - військово-морський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою"
Загальноосвітня вечірня школа ІІ-ІІІ ступенів м. Ізмаїл Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 м. Ізмаїл Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 м. Ізмаїл Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м. Ізмаїл Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 м. Ізмаїл Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 м. Ізмаїл Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Ізмаїл Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 м. Ізмаїл Одеської області
Комунальний заклад "Ізмаїльська спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5"
Загальноосвітній політехнічний ліцей ІІ-ІІІ ступенів м. Ізмаїл Одеської області
Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №16 з поглибленим вивченням німецької мови м. Ізмаїл Одеської області
Спеціалізована загальноосвітня школа ім. О.В.Суворова І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови м. Ізмаїл Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №14 м. Ізмаїл Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  №4 м. Ізмаїл Одеської області
Саф'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області
Багатянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області
Бросківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області
Каланчацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області
Кам'янський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - гімназія" Ізмаїльськой районной ради Одеської області
Кирничанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльського району Одеської області
Кислицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області
Комишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області
Ларжанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ізмаїльського району Одеської області
Лощинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області
Матроський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ізмаїльського району Одеської області
Муравлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної Ради Одеської області
Новонекрасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області
Новопокровська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області
Озернянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області
Першотравневська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Першотравневської сільської ради Ізмаїльської районної ради Одеської області
Старонекрасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної Ради Одеської області
Суворовська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльскої районної ради Одеської області
Утконосівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ізмаїльської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Утконосівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів" Ізмаїльського району Одеської області

Іллічівський район

Іллічівська гімназія №1 Іллічівської міської ради Одеської області
Іллічівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Іллічівської міської ради Одеської області
Іллічівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Іллічівської міської ради Одеської області
Іллічівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Іллічівської міської ради Одеської області
Іллічівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Іллічівської міської ради Одеської області
Іллічівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Іллічівської міської ради Одеської області
Іллічівська загальноосвітня школа з профільним навчанням І-ІІІ ступенів №7 Іллічівської міської ради Одеської області
Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іллічівської міської ради Одеської області
Малодолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Іллічівської міської ради Одеської області
Бурлачобалківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Іллічівської міської ради Одеської області
Іллічівський навчально-виховний комплекс "Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІ ступенів інтенсивної педагогічної корекції - дошкільний навчальний заклад компенсуючого типу" Іллічівської міської ради Одеської області
Іллічівська вечірня загальноосвітня школа ІІ-ІІІ ступенів іллічівської міської ради Одеської області

Кілійський район

Десантненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області
Василівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Кілійської районної ради Одеської області
Вилківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кілійської районної ради Одеської області
Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійського району ради Одеської області
Кілійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Кілійської районної ради Одеської області
Кілійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 - ліцей" Кілійської районної ради Одеської області
Кілійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Кілійської районної ради Одеської області
Кілійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Кілійська районна рада Одеська область
Кілійський навчально-виховний комплекс "Загальоосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - ліцей" Кілійської районної ради Одеської області
Мирнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області
Вилківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Кілійської районної ради Одеської області
Новомиколаївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Кілійська районна рада Одеська область
Новоселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області
Приозерненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області
Лісківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області
Старотроянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області
Трудівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Трудівська сільська рада Кілійський район Одеська область
Фурманівська загальноосвітня школа Кілійської районної ради Одеської області
Червоноярський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Кілійського району Одеської області
Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Кілійського району ради Одеської області
Приморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Кілійської районної ради Одеської області
Кілійська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №6 Кілійської районної ради Одеської області
Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Кілійської районної ради Одеської області

Кодимський район

Комунальний заклад "Писарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Івашківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"  Кодимської районної ради Одеської області
Баштанківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області
Будеївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Грабівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" с. Серби Кодимського району Одеської області
Комунальний заклад "Загнітківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Лисогірський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с. Лисогірка Кодимського району Одеської області
Комунальний заклад "Кодимська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Кодимський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Котовчанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Крутівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Лабушненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Малослобідський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Олексіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області
Петрівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Пиріжнянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Тимківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Слобідська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області
Комунальний заклад "Шершенецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Кодимської районної ради Одеської області

Комінтернівський район

Благоєвська загальноосвітня школа І ступеня Комінтернівської районної ради Одеської області
Благодатненська загальноосвітняшкола І ступеня Комінтернівської районної ради Одеської області
Визирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Вовківський навчльно-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Комінтернівської районної ради Одеської області
Гвардійська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Дмитрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Комінтернівської районної ради Одеської області
Корсунський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Комінтернівської районної ради Одеської області
Кіровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Каїрський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Комінтернівської районної ради Одеської області
Калинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Комінтернівської районнoї ради Одеської області
Комінтернівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Комінтернівської районної ради Одеської області
Кордонський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів дошкільний навчальний заклад" Комінтернівської районної ради Одеської області
Красносільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської област
Кремидівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Крижанівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей - дошкільний навчальний заклад" Комінтернівської районної ради Одеської області
Кубанська загальноосвітня школа I-II ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Любопільський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Комінтернівської районної ради Одеської області
Новобілярський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Комінтернівської районної ради Одеської області
Новодофінівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Новомиколаївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Олександрівська загальноосвітня школа I-II ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Ониськівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Переможненська загальноосвітня школа І ступеня Комінтернівської районної ради Одеської області
Першотравневий навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Комінтернівської районної ради Одеської області
Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Світлівська загальноосвітня школа І ступеня Комінтернівської районної ради Одеської області
Свердловський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Комінтернівської районої ради Одеської області
Сербківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Сичавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Степова загальноосвітня школа І ступеня Комінтернівської районної ради Одеської області
Фонтанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Комінтернівської районної ради Одеської області
Чорноморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Комінтернівської районної ради Одеської області
Шомполівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Комінтернівської районної ради Одеської області

Котовський район

Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №8 м. Котовська Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Котовська Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 м. Котовська Одеської області
Котовський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" м. Котовська Одеської області
Котовський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Котовська Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 м. Котовська Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 м. Котовська Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 м. Котовська Одеської області
Олексіївська загальноосвітня школа І ступеня Котовської районної ради Одеської області
Федорівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Котовської районної ради Одеської області
Борщівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня №1 - дошкільний навчальний заклад" Котовської районної ради Одеської області
Борщівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня №2 - дошкільний навчальний заклад" Котовської районної ради Одеської області
Бочманівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Котовської районної ради Одеської області
Вишнівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Котовської районної ради Одеської області
Гидеримська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Котовського району Одеської області
Глибочанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Котовського району Одеської області
Гоноратська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Котовського району Одеської області
Дібровський навчально-виховний комплекс школа-сад І ступеню Котовського району Одеської області
Качурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Котовського району Одеської області
Климентівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Котовського району Одеської області
Косівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Котовського району Одеської області
Куяльницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Котовського району Одеської області
Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Котовського району Одеської області
Липецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №1 Котовського району Одеської області
Липецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 Котовського району Одеської області
Любомирський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Котовського району Одеської області
Малофонтанськиий навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Котовського району Одеської області
Мардарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Котовського району Одеської області
Мурованська загальноосвітня школа I-II ступенів Котовського району Одеської області
Нестоїтська загальноосвітня школа I-III ступенів Котовського району Одеської області
Новоселівська загальноосвітня школа I-III ступенів Котовського району Одеської області
Олександрівська загальньоосвітня школа І ступеню Котовського району Одеської області
Петрівський навчально-виховний комплекс І-ІІ ступенів Котовського району Одеської області
Розалівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Котовського району Одеської області
Соболівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Котовського району Одеської області
Станіславський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Котовського району Одеської області
Старокульнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Котовського району Одеської області

Красноокнянський район

Артирівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I cтупенія - дошкільний навчачальний заклад" Красноокнянського району Одеської області
Антонівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Красноокнянскої районної ради Одеської області
Гавиноський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Красноокнянскої районної ради Одеської області
Гулянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Красноокнянскої районної ради Одеської області
Довжанська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Красноокнянскої районної ради Одеської області
Дубівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I ступеня - дошкільний навчальний заклад" Красноокнянського району Одеської області
Красноокнянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - гімназія" смт. Красні Окни Одеської області
Малаївський аграрний ліцей Красноокнянського району Одеської області
Маяківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Красноокнянського району Одеської області
Новосамарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Красноокнянського району Одеської області
Римарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Красноокнянського району Одеської області
Володимирівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Красноокнянського району Одеської області
Cтаврівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Красноокнянського району Одеської області
Ткаченківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Красноокнянського району Одеської області
Топалівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Красноокнянського району Одеської області
Триградський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Красноокнянського району Одеської області
Федосіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Красноокнянського району Одеської області
Флоанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Красноокнянського району Одеської області
Цеханівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Красноокнянського району Одеської області
Чорнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Красноокнянського району Одеської області

Любашівський район

Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" смт. Любашівка Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" смт. Любашівка Одеської області
Зеленогірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любашівського району Одеської області
Бобрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Любашівського району Одеської області
Бобрицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любашівського району Одеської області
Боківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любашівського району Одеської області
Гвоздавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любашівського району Одеської області
Олександрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Любашівського району Одеської області
Кричунівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Любашівського району Одеської області
Покрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" Покрівської сільської ради Любашівського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий садок" с. Познанка Перша Любашівського району Одеської області
Троїцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Любашівського району Одеської області
Ясенівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Любашівського району Одеської області
Агафіївcька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любашівського району Одеської області
Великовасилівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любашівського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Демидівка Любашівського району Одеської області
Новоселівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любашівського району Одеської області
Новокарбівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любашівського району Одеської області
Катеринівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступення - дошкільний навчальний заклад" Любашівської районної ради Одеської області
Іванівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" Любашівської районної ради Одеської області
Петрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Любашівської районної ради Одеської області
Шликарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Любашівського району Одеської області
Янишівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любашівського району Одеської області
Троїцький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Любашівського районної ради Одеської області

Миколаївський район

Ісаївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Андрієво-Іванівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Амбарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Антонюківський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Василівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Левадівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" ім. С.І.Олійника Миколаївської районної ради Одеської області
Миколаївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Настасіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Новопетрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Олексіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Петрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Скосарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Стрюківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Миколаївської районної ради Одеської області
Ульяновський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Шабельницький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області
Переселенський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-II ступенів - дошкільний навчальний заклад" Миколаївської районної ради Одеської області

Овідіопольський район

Кароліно-Бугазька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Авангардівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Авангардівської селищної ради Овідіопольського району Одеської області
Великодолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Овідіопольського району Одеської області
Великодолинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Овідіопольського району Одеської області
Великодолинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Овідіопольського району Одеської області
Дальницька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Доброолександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Барабой Овідіопольського району Одеської області
Йосипівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Калаглійська загальноосвітня школа I-III ступенів Овідіопольського району Одеської області
Мар'янівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Молодіжненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Надлиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Новоградківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Новодолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Овідіопольська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Овідіопольського району Одеської області
Овідіопольський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Овідіопольського району Одеської області
Петродолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Прилиманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Роксоланівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Санжійська загальноосвітня школа І ступеня Овідіопольського району Одеської області
Сухолиманська загальноосвітня школа І ступеня Овідіопольського району Одеської області
Таїровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області
Миколаївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Овідіопольського району Одеської області

Ренійський район

Долинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ренійської районної ради Одеської області
Котловинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ренійської районної ради Одеської області
Лиманська загальноосвітня школа I-III ступенів Ренійської районної ради Одеської області
Нагірнянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ренійської районної ради Одеської області
Новосільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – ліцей» Ренійської районної ради Одеської області
Орлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ренійської районноі ради Одеської області
Плавнівська загальноосвітня школа I-III ступенів Ренійської районноі ради Одеської області
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Ренійської районної ради Одеської області
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Ренійської районної ради Одеської області
Ренійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - гімназія" Ренійської районної ради Одеської області
Ренійський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Ренійської районної ради Одеської області
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Ренійської районної ради Одеської області
Ренійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Ренійської районної ради Одеської області

Роздільнянський район

Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Болгарка Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Старостине Роздільнянського району Одеської області
Гаївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Роздільнянського району Одеської області
Бурдівська загальноосвітня школа І-III ступенів Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кошари Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 смт. Лиманське Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа I-III с. Степанівка Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Марківка Роздільнянського району Одеської області
Загальосвітня школа І-ІІ ступенів с. Бецилове Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Виноградар Роздільнянського району Одеської Області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Кам'янка Роздільнянського району Одеської Області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 смт. Лиманське Роздільнянського району Одеської Області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Новоукраїнка Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 м. Роздільна Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 м. Роздільна Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Калантаївка Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Новоселівка Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Єгорівка Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Щербанки Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Буцинівка Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 м. Роздільна Роздільнянського району Одеської області
Кучурганська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. П.М. Каплуна Роздільнянського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа - гімназія" №1 м. Роздільна Роздільнянського району Одеської області
Павлівська загальноосвітня школа І ступеню Роздільнянського району Одеської області
Понятівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Роздільнянського району Одеської області
Єреміївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Роздільнянського району Одеської області
Слобідський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Степове Роздільнянського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Яковлівка Роздільнянського району Одеської області

Савранський район

Байбузівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області
Бакшанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області
Вільшанська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Савранського району Одеської області
Гетьманівський  навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступенія - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області
Дубинівський  навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступпенів - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області
Йосипівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа  І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області
Кам'янський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області
Капустянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області
Концебівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Савранського району Одеської області
Осичківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Савранського району Одеської області
Полянецький навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області
Савранська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт. Саврань Савранського району Одеської області
Слюсарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Савранського району Одеської області
Неділківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Савранського району Одеської області

Саратський район

Над'ярненська загальноосвітня школа І ступеня Саратської районної ради Одеської області
Пшеничнянська загальноосвітня школа I ступеня Саратської районної ради Одеської області
Забарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Саратської районної ради Одеської області
Міняйлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Cаратської районної ради Одеської області
Плахтіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1" Саратської районної ради Одеської області
Фуратівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
Введенський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Саратської районної ради Одеської області
Долинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
Зорянський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Саратської районної ради Одеської області
Кривобалківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
Кулевчанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
Миколаївко-Новоросійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
Мирнопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
Михайлівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Саратської районної ради Одеської області
Надєждинська загальноосвітня школа І-ІІІступенів Саратської районної ради Одеської області
Новоселівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" Саратської районної ради Одеської області
Петропавлівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів -  дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Саратської районної ради Одеської області
Плахтіївський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія №2" Саратської районної ради Одеської області
Плахтіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Саратської районної ради Одеської області
Розівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
Ройлянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
Саратський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Саратської районної ради Одеської області
Світлодолинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
Сергіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
Старосільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
Успенівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області
Фараонівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)" Саратської районної ради Одеської області
Ярославська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Саратської районної ради Одеської області

Тарутинський район

Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с. Вільне Тарутинського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад " с. Петрівськ-1 Тарутинського району Одеської області
Новоселівська загальноосвітня школа І ступеня Тарутинської районної ради Одеської області
Євгенівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області
Єлизаветівський навчально - виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинського району Одеської області
Іванчанський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області
Березинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тарутинської районної ради Одеської області
Богданівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинського району Одеської області
Виноградівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області
Вознесенський Другий навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинськкої районної ради Одеської області
Ганнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області
Жовтневська загальноосвітня школа І ступеня Тарутинської районної ради Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Ганнівка Тарутинського району Одеської області
Загально освітня школа І-ІІ ступенів с. Малоярославець Перший Тарутинського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів смт. Бородіно Тарутинського району Одеської області
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Миколаївка Тарутинського району Одеської області
Калачівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області
Малоярославецький Другий навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області
Надрічненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області
Перемогівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с. Лужанка Тарутинського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Ламбрівка Тарутинського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" смт. Серпневе Тарутинського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Рівне Тарутинського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Підгірне Тарутинського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Височанське Тарутинського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Красне Тарутинського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Лісне Тарутинської районної Ради Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Олександрівка Тарутинського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Новотарутине Тарутинського району Одеської області
Новоукраїнський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний заклад" Тарутинського району Одеської області
Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Тарутинської районної ради Одеської області
Слобідський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад" Тарутинського району Одеської області
Тарутинський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад - ліцей" Тарутинської селищної ради Одеської області
Червоненський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської районної ради Одеської області
Ярівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Тарутинської райради Одеської області

Татарбунарський район

Білоліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Татарбунарського району Одеської області
Базар'янська загальнооосвітня школа І-ІІІ ступенів Татарбунарського району Одеської області
Баштанівський навчально-виховний комплекс "Загнальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Татарбунарського району Одеської області
Борисівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Борисівка Татарбунарського району Одеської області
Комунальний заклад "Вишнівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Татарбунарського району Одеської області
Глибоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Татарбунарського району Одеської області
Дивізійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Татарбунарського району Одеської області
Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Татарбунарського району Одеської області
Жовтоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Жовтоярської сільської ради Татарбунарського району Одеської області
Комунальний заклад "Тузлівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - ліцей" с. Тузли Татарбунарський район Одеська область
Кочкуватський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I ступеня - дошкільний навчальний заклад" Татарбунарського району Одеської області
Лиманський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Татарбунарського району Одеської області
Нерушайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Татарбунарського району Одеської області 
Приморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Татарбунарсько району Одеської області
Рибальський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Рибальської сільської ради Татарбунарського району Одеської області
Спаська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Татарбунарського району Одеської області
Струмківська середньо загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Татарбунарської районної ради Одеської області
Татарбунарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 ім. В.З.Тура Татарбунарського району Одеської області
Татарбунарський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" Татарбунарського району Одеської області
Трапівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Татарбунарського району Одеської області

Фрунзівський район

Василівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Василівка Фрунзівського району Одеської області
Войничівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів с. Войничеве Фрунзівського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" смт. Затишшя Фрунзівського району Одеської області
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с. Йосипівка Фрунзівського району Одеської області
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" с. Майорське  Фрунзівського району Одеської області
Комунальний заклад "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-IІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" c. Оленівка  Фрунзівського району Одеської області
Онилівська загальноосвітня школа  Фрунзівського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Перехрестове Фрунзівського району Одеської області
Комунальна установа "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Росіянівка Фрунзівського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад" смт. Фрунзівка Фрунзівського району Одеської області
Карабанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Фрунзівського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Новозаріцьке Фрунзівського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Леніне Фрунзівського району Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад I-III ступенів - дошкільний заклад" с. Павлівка Фрунзівського району
Комунальна установа "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний заклад" с. Новопавлівка Фрунзівського району Одеської області

Ширяївський район

Бранкованівська загальноосвітня школа I-III ступенів Ширяївської районної ради Одеської області
Вікторівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області
Григорівська загальноосвітня школа І ступеня Ширяївської районної ради Одеської області
Жовтневий начально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"  Ширяївського району Одеської області
Ревівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області
Катерино-Платонівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області
Копійківська загальноосвітня школа І ступеня Ширяївської районної ради Одеської області
Макарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області
Малігонівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області
Мар'янівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області
Маркевичевський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області
Миколаївський навчально-виховний комплекс "Світанок" "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області
Навчально-виховний комплекс "Олімп" "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія" смт. Ширяєве Ширяївського району Одеської області
Новоєлизаветівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області
Новоандріївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області
Новосвітівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області
Олександрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дитячий навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області
Орджонікідзівська загальноосвітня школа І-ІІІступенів Ширяївської районної ради Одеської області
Осинівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області
Преображенський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївської районної ради Одеської області
Саханська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області
Старомаяківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ширяївської районної ради Одеської області
Червонокутська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ширяївської районної Ради Одеської області
Чогодарівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Ширяївського району Одеської області
Ширяївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №3 Ширяївської районної ради Одеської області
Ширяївська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 Ширяївської районної ради Одеської області

Вчителям