Підручники

Актуальні підручники

На сайті Підручник.ком.юа зібрані шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників.Тут ви можете в ознайомлювальних цілях абсолютно безкоштовно переглянути онлайн підручник з будь якого шкільного предмету.

За цим посиланням ви знайдете всі необхідні підручники для вашої дитини. Всі представлені підручники відповідають шкільній програмі 2015 року та відсортовані по класах з 1-го по 11-й. Скачати підручник безкоштовно ви можете на цій сторінці. Для цього вам лише потрібно вибрати необхідний клас та натиснути кнопку з зображенням zip архіву, або uTorrenta. Будьте в тренді та замініть шкільний важкий підручник на електронний.

e-pidruchnyky.net - для тих, хто змінюється на краще

Система дистрибуції e-pidruchnyky.net розроблена з метою легального зберігання, розповсюдження та захисту цифрових копій шкільних підручників та посібників. Пріоритетом проекту є неухильне дотримання авторських та суміжних прав. Система e-pidruchnyky.net забезпечує широкий законний доступ до цифрових копій підручників, які використовуються у навчальному процесі загальноосвітніх шкіл України.

Світ змінюється! Не відставайте!

Портал школьных учебников онлайн.

Для любопытных учеников, стремящихся овладеть интересными науками, учиться на отлично и получать высокие баллы в школе, очень важно иметь хороших учителей и иметь в своей домашней библиотеке все необходимые учебники. Наш сайт существенно поможет вам в этом и позволит просмотреть онлайн или скачать на телефон или планшет новые учебники pdf для всех классов и предметов школьной программы.

«Электронные книги - Основа»– проект Издательской группы «Основа», в рамках которого осуществляется производство и реализация электронных книг и компьютерных программ учебно-методического направления.

У сховищі данних Mega разміщені повні версії підручників для 4-7 класів програми 2015-2016 року

 

Живі підручники

Вчителям