НАУКОВЦІ ОНПУ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОГРАМИ ПРОЕКТУ Erasmus+KA2

Опубліковано .

15-16 грудня викладачі та науковці з усіх куточків України були учасниками GameHub тренінгу: Game Based Learning, який реалізовано за програмою проекту Erasmus+KA2 «GameHub: університетсько-підприємницька співпраця в ігровій індустрії в Україні».

Проект Erasmus+KA2 «GameHub: університетсько-підприємницька співпраця в ігровій індустрії в Україні» сприяє розвитку цифровій індустрії  в Україні на основі  симбіозу  співпраці між університетами та підприємствами, що працюють на цьому ринку.

Серед активних учасників були викладачі Одеського національного політехнічного університету, а саме: Антонюк В.В., ст. викладач кафедри комп'ютерних інтелектуальних систем та мереж, Дрозд М.О., ст. викладач кафедри інформаційних систем, Златова І.О., ст. викладач кафедри маркетингу, Лугова Т.А., доцент кафедри документознавства та інформаційної діяльності, Марулін С.Ю., ст. викладач кафедри системного програмного забезпечення, Сперанський В.О., доцент кафедри комп'ютеризованих систем управління.

Головна мета проекту полягає в забезпечені працевлаштування та організації самостійності випускників вузів, безробітних інженерів, а також ветеранів антитерористичної операції (АТО) в Україні шляхом надання їм знань і навичок, необхідних в цифровій ігровій індустрії.

Конкретні цілі проекту:

  • Проведення перевірки профілів і підготовки, необхідної для роботи на ринку ІКТ в Україні, у тому числі міжнародних мереж і бізнес-можливостей.
  • Впровадження GameHub у всіх вузах України до вересня 2017 для розширення знань і компетенцій у сфері цифрового ігрового виробництва і підприємництва, що дозволить навчати і консультувати факультети вузів, а також навчальні сервісні центри.
  • Створення ігрових лабораторій та 18 навчальних модулів, що забезпечують відкриті і інноваційні навчальні ресурси для нових предметів, які будуть модернізувати українську інженерну освіту.

Тренінг посприяв підвищенню компетенції науковців, які мали можливість обмінятися досвідом в рамках досвіду Європейського простору вищої освіти.

Вчителям